70 Ülkeden Binlerce Alıcı Geliyor

70 ülkeden binlerce alıcı geliyor


Moda, kültür ve ekonominin başkenti İstanbul’da düzenlenen CNR Fashionist Fuarı’nı, yabancı alım heyetlerinin ilgi odağı haline getiren CNR Holding, Türkiye’deki abiye, gelinlik, damatlık ve şık giyim sektörünü, modanın uluslararası dünyasına taşıyacak. Binlerce ürünün sergileneceği fuara, 70 ülkeden 800 kişilik özel alım heyeti toplu sipariş vermek için gelecek.

30 bin metrekarelik alanda 15 binin üzerinde yerli ve yabancı sektör profesyonelinin beklendiği CNR Fashionist İstanbul, birbirinden özel kumaşlarla tasarlanmış gelinlik, damatlık ve abiye kıyafetlerin 2020 yılı modellerine sahne olacak.

CNR Fashionist Fuarı, sektöre yön veren en önemli abiye, gelinlik, damatlık ve şık giyim firmalarının düzenleyeceği birbirinden değerli defilelere de ev sahipliği yapacak. Dünya modasına yön veren tasarımcıların koleksiyonlarının yer alacağı defileler, adeta görsel bir şova dönüşecek. Gelecek sezonun en son modellerin sergileneceği podyuma, isimleri sır gibi saklanan ünlü mankenler sürprizi damga vuracak.

CNR Holding ve OTİAD iş birliğiyle düzenlenecek olan CNR Fashionist - Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı, yarın, CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak.