Hazır giyim ve konfeksiyon sektörü, ihracatta CNR Fashionist İstanbul ile zirveye taşınacak


Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) verilerine göre Ekim ayında ihracat geçen yılın aynı ayına göre yüzde 13,1 artışla 15,7 milyar dolar oldu. ihracatta aylık bazda tüm zamanların rekoru yeniden kırılırken ihracatın en yüksek gerçekleştiği üç sektörden biri 1,6 milyar dolarla hazır giyim ve konfeksiyon oldu.

Dünya çapında düzenlediği fuarlarla ihracata yüzde yüz katkı sağlayan CNR Holding ise , 4-6 Aralık 2018 tarihleri arasında, CNR EXPO Yeşilköy'de düzenleyeceği Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı ile hazır giyim ve konfeksiyon sektöründeki bu büyük başarıyı daha da yukarılara taşıyacak.

Sektörün önde gelen 100'ün üzerinde firmasının katılacağı CNR Fashionist İstanbul, Türkiye'deki abiye ve gelinlik sektörünün ticari kapasitesini artırıp dünyanın dört bir yanından 20 bin kişinin katılımıyla sektörün yıllık ihracatını 2 milyar doların üzerine çıkarmayı hedefliyor.

Siz de, CNR Fashionist İstanbul ile Avrupa, Avrasya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'daki 1,6 milyar müşteriye kolaylıkla erişip "Ben de ihracatımı artırmak istiyorum" diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.