Moda Dünyası Defileye Doyacak


Türkiye’nin abiye, gelinlik, damatlık ve şık giyim fuarı CNR Fashinonist, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve OTİAD iş birliğinde düzenlenecek. 19-21 Kasım tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek olan fuar, hazır giyim ve tekstil sektörünün tasarım gücü ve üretim kalitesini, yerli ve yabancı sektör alıcıları ile buluşturacak.

Festival coşkusuyla gerçekleşecek olan fuarda, birbirinden renkli defileler de yer alacak. Fuar katılımcılarının yeni kreasyonlarının sergileneceği defileler fuar süresince, günde üç kere düzenlenecek. 30 bin metrekarelik sergi alanında hayata geçirilecek olan fuarda, yurt içi ve dışından sektörün en önemli 100 firması ürün sergileyecek.

CNR Fashionist, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Asya ve Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan abiye, gelinlik, damatlık ve şık giyim alıcılarının her ihtiyacına cevap verecek ürün gruplarını ağırlayacak. Fuarı ziyaret eden yerli ve yabancı 15 binin üzerinde alıcı, tüm ihtiyaçlarının tedarikini CNR Fashionist’ten elde edebilecek.