Modanın ve Ticaretin Şehri İstanbul


CNR Fashionist, üç imparatorluğa ev sahipliği yapmış, zengin tarihi ve benzersiz konumuyla farklı kültürlerin ve medeniyetlerin buluşma noktası İstanbul’da.

Türkiye’nin ticaret hacminin %30’unun kaynağı olan bu büyüleyici şehir, dünyanın en önemli metropollerinden biri olmasının yanı sıra Avrasya’nın da ticaret ve moda merkezi. 16 milyon nüfusuyla büyük bir alıcı potansiyeli sunan İstanbul, aynı zamanda Avrupa, Körfez Ülkeleri, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Asya ülkelerinden kolaylıkla ulaşılabilmesiyle bu bölgelerin gelinlik, abiye, damatlık ve şık hazır giyim ihtiyaçlarını da karşılamaya hazır.

CNR Fashionist, moda dünyasının öncü isimlerini modanın ve ticaretin merkezi İstanbul’da bir araya getirerek yeni fikirler ve stillerle moda trendlerinin geleceğini belirleyecek.

İstanbul ticaret ve turizm açısından sunduğu cezbedici avantajlarla fuarı ziyaret eden misafirlere benzersiz bir deneyim yaşatacak.

Siz de katılımcı veya ziyaretçi olarak CNR Fashionist’te yerinizi alıp fuar boyunca İstanbul’un en seçkin mekanlarında farklı lezzetleri tadabilir, günlerinizi eğlence merkezleriyle renklendirebilir, İstanbul’un ilham veren tarihini yaşayabileceğiniz rotalar oluşturarak fuar ziyaretinizi kısa bir tatil tadında tamamlayabilirsiniz.