Türkiye'den ve Bölgeden Modaya Yön Veren Firmalar


4-6 Aralık 2018’de CNR Expo Yeşilköy'de gerçekleştirecek abiye, gelinlik ve damatlık fuarı CNR Fashionist'e sektörün önde gelen firmaları katılacak.

İstanbul'u yeniden modanın başkenti yapmayı hedefleyen fuar, gelinlik ve abiye sektöründeki yeni trendleri belirleyecek ve sektörün geleceğine şekil verecek.

Katılımcı firmalar farklı model ve renk çeşitleriyle abiye, gelinlik ve damatlık modellerinin yanı sıra aksesuar ve benzeri ürünlerini de CNR Fashionist’te tanıtacak. Sektörün deneyimli firmalarının alıcılara üstün kaliteli ürün yelpazesi ve zengin bir sunumla hizmet vereceği fuarda, 2018 ve 2019’un gelin adaylarını en çok heyecanlandıracak modeller sergilenecek.

Modern tarzda, hem şık, hem de yalın çizgileriyle kalite sahibi koleksiyonlar fuarda iç ve dış pazardaki müşterilerin beğenisine sunulacak.

Modayı ve hızla gelişen moda sektörünün öncülerini CNR Fashionist’te bir araya getirecek olan fuarda ürünlerini tanıtacak katılımcı firmalardan bazıları:

ALCHERA, ALLURE, ARSİ, BUTİK DAYI, CUPPER, DAISY GIRLS, DORİ DORCA, DRESSING ROOM, ERŞE BREEZE, FAVİANA, FAVORE, FIDDA, GÜNBEYİ, HAMRA AYAKKABI, JADE PROM, JADORE, LARA, LAVİANA, LEGENDA, LEONESSA-SILVER PROM, MATRONS, MAXRA GOVANA, NAZZAN, ODRELLA, ODRICA, ÖMÜR SARAÇOĞLU, RAMONNA, ROCCO & CO, SANFİORE, SATEN BULAVA, SESTO SENSO, SET MERAL, TURKUAZ, VIVADOR, VİORE